Zagrożenie zarażeniem koronawirusem
Jeżeli powziąłeś wiadomość, iż ktoś w tym zakresie nie przestrzega zasad zadzwoń: 32 716 3333

Polityka informacyjna PGG

Polska Grupa Górnicza S.A. przyjęła do stosowania Politykę Informacyjną określającą standardy przekazywania interesariuszom informacji dotyczących działalności Spółki.


Polityka Informacyjna Polskiej Grupy Górniczej S.A.
kliknij, aby zobaczyć dokument w nowym oknie

Celem Polityki Informacyjnej Polskiej Grupy Górniczej S.A. jest zwiększenie efektywności i zapewnienie przejrzystości procesu przekazywania informacji oraz kształtowanie właściwych relacji z interesariuszami, dla poprawy wizerunku Spółki jako wiarygodnego podmiotu dla otoczenia, jak również zapewnienie równego dostępu interesariuszom, w jednakowych okolicznościach, do rzetelnej i kompletnej informacji z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z przepisów obowiązującego prawa.

Kontakt ze Spółką zgodnie z Polityką Informacyjną Polskiej Grupy Górniczej S.A.:

  • Biuro Zarządu i Relacji Inwestorskich:
    • Rafał Patyk
      Dyrektor Biura
      tel. 32 757 23 63
    • Agnieszka Demska-Furgał
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 21 98
    • Ewa Golus
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 23 66
    • Agnieszka Jania
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 22 30
    • Marek Kałka
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 23 67
    • Patrycja Kozioł
      tel. 32 757 23 79
    • Aurelia Kubica
      Główny Specjalista Koordynator
      tel. 32 757 23 68
    • Katarzyna Mazanek
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 23 99
    • e-mail biura: relacje.inwestorskie@pgg.pl
  • Biuro Rachunkowości:
    • Irena Hudy
      Dyrektor Biura
      tel. 32 757 21 71 i 32 716 12 60,
      e-mail: i.hudy@pgg.pl
    • Grażyna Klyczka
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 22 75,
      e-mail: g.klyczka@pgg.pl
    • Aleksandra Wundersee
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 27 82
      e-mail: a.wundersee@pgg.pl
  • Sekcja Dialogu Społecznego:
  • Biuro Public Relations i Komunikacji Wewnętrznej:
    • Tomasz Głogowski
      Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura
      tel. 32 757 22 78, 507 095 636,
      e-mail: t.glogowski@pgg.pl
    • Elżbieta Gałuszka
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 20 13,
      e-mail: e.galuszka@pgg.pl
  • Biuro Skarbca:
    • Bożena Machulec
      Dyrektor Biura
      tel. 32 757 22 95,
      e-mail: b.machulec@pgg.pl
    • Joanna Rojek
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 22 83,
      e-mail:j.rojek@pgg.pl
    • Mirosława Styczyńska
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 22 80,
      e-mail: m.styczynska@pgg.pl
    • Magdalena Sobczyk
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 20 67
      e-mail:m.sobczyk@pgg.pl
    • Alina Pojda
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 22 36
      e-mail:a.pojda@pgg.pl
    • Ewelina Fołda
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 26 34
      e-mail: e.folda@pgg.pl
    • Beata Dudek
      Główny Specjalista
      tel. 32 757 26 72
      e-mail: b.dudek@pgg.pl
  • Biuro Zakupów i Usług:
  • Biuro Marketingu i Analiz:
    • Łukasz Mazanek
      Dyrektor Biura
      tel. 32 757 23 70
      e-mail: l.mazanek@pgg.pl
    • Andrzej Pyka
      Kierownik Zespołu
      tel. 32 757 22 18
      e-mail: a.pyka@pgg.pl
    • Józef Pruchnicki
      Główny Specjalista Koordynator
      tel. 32 757 21 50
      e-mail: l.pruchnicki@pgg.pl

Warning: Creating default object from empty value in /srv/www/zend/library/Pgg/Controller.php on line 25
x Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej.